Zondag 18 juni | 15:40 - 16:25 | Stage 4

UPSAHL

Wanneer je als jonge artiest viral gaat op TikTok, weet je dat dat een kickstart van je carrière kan betekenen. Het overviel Taylor Cameron Upsahl in 2019 nogal toen haar song Drugs in maar liefst twee miljoen video’s opdook. De inmiddels 24-jarige singer-songwriter uit Phoenix kwam het succes echter niet aanwaaien, want al van kinds af aan is ze gedreven door muziek. Zo leerde ze al op haar vijfde piano en gitaar spelen, waarna ze beide instrumenten ging studeren op de Arizona School for the Arts. Upsahl is dé rijzende ster in de alternatieve popscene, die haar persoonlijke teksten zelf schrijft en ook voor andere sterren als Dua Lipa en Anne-Marie liedjes maakte. Haar langverwachte debuutalbum Lady Jesus werd een van de meest spraakmakende en spannende popplaten van 2021.

P!NK

P!NK

Vrijdag 16 juni | 22:00 - 00:00 | South Stage
Robbie Williams

Robbie Williams

Zaterdag 17 juni | 22:15 - 00:00 | South Stage
Red Hot Chili Peppers

Red Hot Chili Peppers

Zondag 18 juni | 22:10 - 00:00 | South Stage
Queens of the Stone Age

Queens of the Stone Age

Zaterdag 17 juni | 20:45 - 22:00 | North Stage
Editors

Editors

Vrijdag 16 juni | 20:35 - 21:45 | North Stage
Machine Gun Kelly

Machine Gun Kelly

Zondag 18 juni | 20:40 - 21:55 | North Stage
The War On Drugs

The War On Drugs

Vrijdag 16 juni | 19:15 - 20:30 | South Stage
The Script

The Script

Zaterdag 17 juni | 19:25 - 20:25 | South Stage
OneRepublic

OneRepublic

Zondag 18 juni | 19:25 - 20:25 | South Stage
The Black Keys

The Black Keys

Zaterdag 17 juni | 18:20 - 19:20 | North Stage
Tom Odell

Tom Odell

Zondag 18 juni | 18:20 - 19:20 | North Stage
Niall Horan

Niall Horan

Vrijdag 16 juni | 17:05 - 18:05 | South Stage
Goldband

Goldband

Zondag 18 juni | 17:15 - 18:15 | South Stage
The Lumineers

The Lumineers

Vrijdag 16 juni | 18:10 - 19:10 | North Stage
Tash Sultana

Tash Sultana

Zondag 18 juni | 16:10 - 17:10 | North Stage
Hollywood Vampires

Hollywood Vampires

Zaterdag 17 juni | 17:15 - 18:15 | South Stage
Ellie Goulding

Ellie Goulding

Vrijdag 16 juni | 14:55 - 15:55 | South Stage
DI-RECT

DI-RECT

Zondag 18 juni | 15:05 - 16:05 | South Stage
RONDÉ

RONDÉ

Zaterdag 17 juni | 15:05 - 16:05 | South Stage
Frenna Deluxe

Frenna Deluxe

Vrijdag 16 juni | 12:45 - 13:45 | South Stage
RAMKOT

RAMKOT

Zaterdag 17 juni | 16:10 - 17:10 | North Stage
Xavier Rudd

Xavier Rudd

Zaterdag 17 juni | 12:55 - 13:55 | South Stage
DMA’s

DMA’s

Zondag 18 juni | 13:05 - 13:55 | South Stage
Jungle By Night

Jungle By Night

Zondag 18 juni | 18:20 - 19:20 | Tent Stage
Electric Callboy

Electric Callboy

Vrijdag 16 juni | 16:00 - 17:00 | North Stage
Kevin & The Animals

Kevin & The Animals

Zaterdag 17 juni | 12:00 - 12:50 | North Stage
The Hu

The Hu

Vrijdag 16 juni | 18:10 - 19:10 | Tent Stage
Tove Lo

Tove Lo

Zaterdag 17 juni | 18:20 - 19:20 | Tent Stage
I Prevail

I Prevail

Zondag 18 juni | 16:10 - 17:10 | Tent Stage
The Driver Era

The Driver Era

Zaterdag 17 juni | 16:10 - 17:10 | Tent Stage
Nielson

Nielson

Zondag 18 juni | 14:00 - 15:00 | North Stage
Daði Freyr

Daði Freyr

Zaterdag 17 juni | 14:00 - 15:00 | North Stage
Picture This

Picture This

Vrijdag 16 juni | 13:50 - 14:40 | North Stage
Warpaint

Warpaint

Zondag 18 juni | 20:30 - 21:30 | Tent Stage
Go_A

Go_A

Zaterdag 17 juni | 20:30 - 21:30 | Tent Stage
Altin Gün

Altin Gün

Vrijdag 16 juni | 20:35 - 21:35 | Tent Stage
GAYLE

GAYLE

Zondag 18 juni | 14:00 - 14:45 | Tent Stage
Zwangere Guy

Zwangere Guy

Zaterdag 17 juni | 14:00 - 15:00 | Tent Stage
Donnie

Donnie

Zondag 18 juni | 12:00 - 12:50 | North Stage
Maisie Peters

Maisie Peters

Vrijdag 16 juni | 13:50 - 14:50 | Tent Stage
Only The Poets

Only The Poets

Zondag 18 juni | 12:00 - 12:50 | Tent Stage
DeWolff

DeWolff

Zaterdag 17 juni | 12:00 - 12:50 | Tent Stage
Bente

Bente

Vrijdag 16 juni | 20:00 - 20:45 | Stage 4
DYLAN

DYLAN

Zondag 18 juni | 20:10 - 20:55 | Stage 4
Prins S. en De Geit

Prins S. en De Geit

Zaterdag 17 juni | 20:00 - 20:45 | Stage 4
The Jordan

The Jordan

Zaterdag 17 juni | 17:00 - 17:45 | Stage 4
Goldkimono

Goldkimono

Vrijdag 16 juni | 18:30 - 19:15 | Stage 4
blackwave.

blackwave.

Zaterdag 17 juni | 18:30 - 19:15 | Stage 4
The Lathums

The Lathums

Zondag 18 juni | 18:40 - 19:25 | Stage 4
Nova Twins

Nova Twins

Vrijdag 16 juni | 17:00 - 17:45 | Stage 4
Brutus

Brutus

Zondag 18 juni | 17:10 - 17:55 | Stage 4
The Haunted Youth

The Haunted Youth

Vrijdag 16 juni | 16:00 - 17:00 | Tent Stage
SERA

SERA

Vrijdag 16 juni | 15:30 - 16:15 | Stage 4
SONS

SONS

Zaterdag 17 juni | 15:30 - 16:15 | Stage 4
ADF Samski

ADF Samski

Vrijdag 16 juni | 14:00 - 14:45 | Stage 4
Hot Milk

Hot Milk

Zaterdag 17 juni | 14:00 - 14:45 | Stage 4
Orange Skyline

Orange Skyline

Zondag 18 juni | 14:10 - 14:55 | Stage 4
Lauren Sanderson

Lauren Sanderson

Vrijdag 16 juni | 12:30 - 13:15 | Stage 4
The Big Moon

The Big Moon

Zaterdag 17 juni | 12:30 - 13:15 | Stage 4
Robin Kester

Robin Kester

Zondag 18 juni | 12:40 - 13:25 | Stage 4
MADOUX

MADOUX

Vrijdag 16 juni | 12:00 - 12:45 | Tent Stage