Confirmed

P!NK

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Robbie Williams

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Red Hot Chili Peppers

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Queens of the Stone Age

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Editors

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Machine Gun Kelly

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

The War On Drugs

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

The Script

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

OneRepublic

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

The Black Keys

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Tom Odell

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Niall Horan

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Goldband

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

The Lumineers

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Warpaint

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Tash Sultana

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Hollywood Vampires

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Ellie Goulding

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

DI-RECT

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

RONDÉ

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Electric Callboy

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Disturbed

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Xavier Rudd

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Nathaniel Rateliff & the Night Sweats

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Frenna Deluxe

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Kevin & The Animals

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

The Hu

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Tove Lo

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

I Prevail

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

The Driver Era

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

Nielson

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Picture This

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Go_A

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

GAYLE

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Donnie

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Maisie Peters

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Only The Poets

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

DYLAN

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

The Jordan

Programma - Zaterdag 17 juni
Confirmed

The Lathums

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Nova Twins

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Brutus

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

The Haunted Youth

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

Lauren Sanderson

Programma - Vrijdag 16 juni
Confirmed

UPSAHL

Programma - Zondag 18 juni
Confirmed

Madoux

Programma - Vrijdag 16 juni